Team Silis Ķeguma GP 8.vietā!

Svētdien, 8.augustā Ķegumā notiekošajā Pasaules Čempionāta Latvijas Grand Prix 10.posmā Team Silis pārsteidz daudzus – finišējot 7.vietā otrajā braucienā, brāļi izcīna 8.vietu posmā! Tādējādi, pieskaitot esošajai bagāžai jaunos Ķegumā izcīnītos 23 punktus, PČ kopvērtējumā Arnolds un Gints ar 61 punktu pakāpjas uz 19.vietu.

Detalizēti rezultāti ar apļu laikiem šeit.

Liels paldies līdzjutējiem par atbalstu! :)

Jau otrdien, 10.augustā, komanda gatavojas izbraukt uz 14.-15.augustā Krievijā, Penzas trasē notiekošo Pasaules Čempionāta 12.posmu.

8 komentāri rakstam “Team Silis Ķeguma GP 8.vietā!

  1. O-LĒ, O-LĒ!!! Labs darbiņš!!! Turam īkšķus! Lai veicas turpmāk!

  2. Piedodiet ka neirados uz gonku,jo bija jābrauc uz kapusvētkiem, bet es centos nomierināties un tādēļ turēju īkšķus un tas, laikam, ir palīdzējis, jo šitā te nobliest ir vnk fantastiski! Karstus ar bija neciešams. Nākošgad es un visa Latvija vēlētos Jūs redzēt visos GP posmos, kā arī skijoringā(tur arī ir milzīgs potenciāls)

    Turās VEČI!

  3. Biju skatiities gonku.Looti labi nolaidaat 2braucienu.Biju par jums ar visiem 100%. Ceru ka taa ies ari nakamajos GP posmos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>