Lietuvas Čempionāta 3.posms – Utena

Jāņu dienas  vakarā Team Silis brauc uz Lietuvu, kur 25.jūnijā piedalās vietējā čempionāta 3.posmā Utenas trasē. Miglas, ceļu remontu un norāžu trūkuma dēļ trase tiek sasniegta tikai ap 1:00 naktī, tomēr nākamā rītā puiši ir uz strīpas un gatavi cīņai.

Pirmajā braucienā ir gan cīņa un sadursme ar spēcīgāko lietuviešu (L.Variakojis / A.Davydonis) ekipāžu, gan ar dubļu jūru, kas izveidojas vienā no trases sektoriem. Pāris apļu pirms brauciena beigām Arnolda brillēm beidzas pārtinamā lente un lai kaut ko redzētu, nākas tās noņemt. Labi, ka uz to brīdi jau Sīļu ekipāža ir tikusi garām Variakojis / Davydonis un trasē pirms 34.numura neviena vairs nav. Pirmajā braucienā Arnolds un Gints finišē pirmajā vietā. Mocis gan ir tādos dubļos, ka tā numuru saskatīt vairs nav iespējams. Nākas nedaudz iespringt lai savestu to kārtībā līdz otrā brauciena startam. Pārtraukumā gan leiši ar buldozera palīdzību trasi sakārto un otrajā braucienā par laimi tādu dubļu vairs nav. Otrā brauciena startā Team Silis aiziet kā ceturtie, tomēr šoreiz jau samērā ātri izdodas tikt garām pārējiem un līdz brauciena beigām brāļi noturās pārliecinošā vadībā. Dienas beigās Utenas posmā izcīnīta uzvara un bučas no lietuviešu meitenēm apbalvošanas ceremonijas laikā :)

Pēc Tukuma posma rakstītais joprojām paliek spēkā tāpēc – uz tikšanos 4.jūlijā Mežvidos ;)

2 komentāri rakstam “Lietuvas Čempionāta 3.posms – Utena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>