Jaunumi no pēdējām sacensībām

Pagājis jau krietns laiciņš, kopš neesam par sevi devuši nekādu ziņu. Pa šo laiku notikušas vairākas sacensības, kurās dalību ņēmām arī mēs.

Un tā. Pirms Jāņu nedēļā notika Latvijas Čempionāta piektais posms Cēsis. Pašmāju trase uzlika dubultu atbildības sajūtu, jo skatīties bija sanākuši daudz Cēsinieku. Abi starti mums nepavisam neizdevās, bet cīnijāmies līdz galam, lai uzvarētu, jo nedrīkstējām pievilt savus draugus un fanus.

2. jūlijā devāmies uz Lietuvu, lai piedalītos Lietuvas Čempionāta otrajā posmā. Sacensības bija veiksmīgas, un abus braucienus uzvarējām, savukārt ne tik labi mums gāja 3.jūlijā Igaunijas Čempionātā Turi trasē, kur pirmajā braucienā pārsitām riepu un no pirmās vietas atkritām uz sešpadsmito. Otro braucienu uzvarējām un kopvērtējumā mums piektā vieta.

Ipriekšējās nedēļas nogalē startējām Latgalē Latvijas Čempionāta sestajā posmā. Mežvidu trase kā vienmēr ātra, cieta un šoreiz arī krietni salaistīta, kas radīja dubļus un slīdēšanu. Abi starti izdevās labi, un savā tempā braucienus uzvarējām.

Tagad vēl priekšā viens Igaunijas Čempionāts, un tad Pasaules Čempionāts Ķegumā, kas prasīs daudz spēka, izturības un atbildības.

Gaidam visus fanus un atbalstītājus uz turpmākajām sacensībām.

(Foto no Autozinas.lv)

(Foto no mxnews.lt)

 

Team Silis logo

2 komentāri rakstam “Jaunumi no pēdējām sacensībām

  1. Nevienam ar softu jaunajam iphnoe nav problemu?Spiezot uz pogas clock vinsh ieiet it ka un tad izmet lauka, attiecigi nevaru tikt lidz modinatajam. Ejot ari caur Settings >General > Date and Time vienkarshi aizmet uz HOME screen.Kadam ir ta, ka var atrisinat?p.s. Jau meginaju itunees softu parlikt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>