Igaunijas Čempionāts – Türi

Karstajā sestdienā, kad vairums Latvijas, šķiet, devusies veldzēties pie jūras vai uz Positivus festivālu Salacgrīvā, Team Silis ripina tālāk uz ziemeļiem – lai piedalītos Igaunijas Čempionāta posmā Türi.

Spītējot tveicei, pie starta barjeras stājas teju 20 ekipāžas – gan no Igaunijas, gan Latvijas, gan Krievijas, gan arī Somijas. Cīņa par pjedestālu solās būt sīva… Pirmajā braucienā Arnolds un Gints finišē trešie, bet diezgan pārliecinoši uzvar Krievijas ekipāža ar 199.numuru – Igor Rodionov / Dmitry Rodionov. Otrajā vietā igauņi Gert Gordejev / Maarek Miil. Braucienu starplaikā saule turpina cepināt putekļaino gaisu un karstums pieņemas spēkā… Otrā brauciena startu atkal izceļ Rodionovi, bet šoreiz jau pēc pirmajiem līkumiem otrie ir Arnolds un Gints un pirmā apļa beigās 34.numuram pat izdodas izvirzīties brauciena vadībā. Līderpozīciju izdodas noturēt vairākus apļus, līdz Rodionoviem atkal tomēr izdodas apdzīt brāļus Sīļus. Mazāk kā 7 minūtes līdz otrā brauciena beigām diemžēl nākas zaudēt pozīciju arī Gordejevam / Miilam. Rezultātā pusstundu ilgo otro braucienu pirms-pērkona tveicē Arnolds un Gints beidz stabilā trešajā pozīcijā, kas arī posma kopvērtējumā abu braucienu summā garantē tieši tādu pašu vietu.

Uz tikšanos 25.jūlijā Stelpē! ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>