2012. gada sezonas rezumējums

Cerīgi uzsākām šā gada sezonu ar sacensībām gan Latvijas čempionātā, gan Lietuvas čempionātā, bet Ginta traumas dēļ jau sezonas sākumā, motokrosa sacensības mums ar to arī beidzās. Krustenisko saišu pārrāvums, kas prasa ilgu atveseļošanās laiku vismaz pusgada garumā.

Bet braukšanas kārdinājums bija tik liels, ka 2012.gada 12.augustā Arnolds sarunāja Šveiciešu kantētāju – Bruno Kaelinu un kopā startēja PČ Ķeguma posmā. Tā kā iepriekš braukts nebija ne treniņos, ne sacensībās, tad uz labu rezultātu nevarējām cerēt, bet tik un tā sev un mūsu faniem par prieku nopelnījām pirmos 7 pasaules punktus.

Septembra beigās devāmies uz Nāciju motokrosu Holandē, kur Oss trasē startējām kopā ar Rupeika un Daideru ekipāžām. Mūsu kulbā, protams, atkal nolīgtais Šveicietis Bruno. Veiksmīgi nobraucām kvalifikāciju. Savā grupā 4. vieta, savukārt braucienos 11. un 10. vieta. Kopvērtējumā Latvijai iegūta 2. vieta.

Tagad visas domas un darbi pievērsti nākamajai sezonai. Tehniku esam sataupījuši, jo šogad startējam maz. Jāsāk trenēties! Arī Gints jau novembrī varēs uzsākt pilnvērtīgus treniņus. Gribēšanas un apņēmības mums daudz. Cerēsim uz veiksmīgu nākamo sezonu!

Paldies mūsu draugiem, atbalstītājiem un faniem par 2012.gada sezonu.

 

Team Silis logo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>