2010.gada sezona atklāta!

Vakar 2.maijā brāļu Sīļu ekipāža piedalījās pirmajās oficiālajās sacensībās 2010.gada sezonā – Latvijas Čempionāta 1.posmā Pīlādžu moto trasē Stelpē.

Sacensību rīts un iesākums bija apmācies un drēgns, brīžiem uzlija. Arī aukstais vējš nesolīja pārāk baudāmu dienas turpinājumu. Tomēr vēlāk debesis noskaidrojās un par spīti retajām lietus lāsēm aizvien biežāk sāka spīdēt saule. Un ja vēl piemin to, ka sacensību organizatori arī bija parūpējušies par ļoti pozitīvu un līdzjutēju sirdis sildošu Skaistkalnes karsējmeiteņu grupas atbalstu (paldies viņām ;) ), diena kļuva labāka ar katru mirkli :)

Abi braucieni izvērtās ļoti aizraujoši.
Uz starta 1.posmā izgāja pavisam 17 blakusvāģu ekipāžas (vairums no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, bet bija arī braucēji no Somijas un Krievijas). Pirmā brauciena startā atgadījās neliela ķibele ar pierašanu pie jaunās tehnikas (2010.gada sezonā brāļu Sīļu ekipāža startē ar citu moci kā 2009.gada sezonā) un pirmajā līkumā Arnolds un Gints iebrauca kā desmitie-divpadsmitie. Tomēr līdz brauciena beigām izdevās aizcīnīties līdz 3.pozīcijai. Pirmajā braucienā diezgan pārliecinošu uzvaru izcīnīja igauņa Varik ekipāža.

Otrajā braucienā starts arī nebija perfekts, tomēr pirmajā līkumā brāļi iebrauca jau kā ceturtie-piektie un – kas svarīgākais – priekšā galvenā sāncenša Varika ekipāžai. Pēc pāris apļiem Sīļu ekipāža jau atradās brauciena vadībā, tomēr igauņi jau atradās otrajā pozīcijā un neatlaidīgi sekoja. Cīņa par uzvaru otrajā braucienā bija aizraujoša un turpinājās vairāku apļu garumā, līdz beidzot ziemeļu kaimiņiem tomēr izdevās izvirzīties vadībā un uzvarēt.

Esam apmierināti ar posma kopvērtējumā izcīnīto otro vietu un ceram, ka līdzjutējiem bija iespēja izbaudīt interesantas sacensības :)

Tagad jāturpina gatavoties nākamajam Latvijas Čempionāta posmam, kas norisināsies 16.maijā Zelta Zirga moto trasē Ķegumā.

Uz tikšanos! ;)

4 komentāri rakstam “2010.gada sezona atklāta!

  1. Čaļi jau cenšas, bet līdzjutēju atbalsts arī nepieciešams ;) Kad atkal redzēsim tevi trases malā? :D

  2. Turās, Dzedus uztaisīs videokonferenci no Ķeguma un mēs būsim gandrīz jau kā klāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>